Yükleniyor

TR

Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları

Silivri Evden Eve Nakliyat fiyatları min980₺ max9370₺

Silivri evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yer alan nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet çekişmesi bulunur. bizde bu firmalardan birisi olarak çekişmeler yer alıyor bölgemizin en iyi firmalarından olmak için çalışıyoruz.

Gerek bu rekabetten dolayı gerekse kazanç sağlamak amacıyla birçok firma müşterilerini kaybetmek istemez. Müşteriler bir firmadan nakliyat hakkında bilgileri almak yani kısacası alacağı hizmetin detaylarını öğrenmek ister. İyi bir firma olarak biz müşterilerimize bilmek istedikleri tüm bilgileri veriyor, tüm taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz.

Silivri Evden Eve Nakliyat Paketleme Hakkında

Taşınma işlemlerinin belki de en eğlenceli aşaması paketleme olmaktadır. Evlerimize gelen ekspertiz hizmeti sonucunda eşyalarınızı hakkında detaylı incelemeler yapılır. Genelde nakliyat firmaları tarafından yapılan paketleme işlemi de bu hizmete dahildir. Ancak bazı kişiler paketleme işlemlerini kendi yapmak isteyebilir. İşte burada bu işlemi müşterilerimiz en doğru şekilde yapabilsin diye nelerin gerektiğinden bahsedeceğiz.

Öncelikle paketleme işleminin çok önemli olduğu unutulmamalıdır. Taşınma esnasında iyi bir şekilde paketlenmeyen eşyalar çeşitli hasarlarla karşı karşıya gelebilir. 

İyi bir paketleme için;

• Fazla Eşyaları Atın

Evinizde bulunan eşyalardan bazıları gereksiz olabilir. Taşınma esnasında paketleme ise eşyalardan kurtulmak için bir avantaj olabilir. Paketleme işlemi gerçekleştirirken evinizde bulunan gereksiz eşyaları ayırın. Bu eşyaları dilerseniz bağışlayabilir, satabilir ya da atabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şey.

• Yiyecek 

Taşınma esnasında yiyecekleri toparlamak ve götürmek pek mantıklı bir seçenek değildir. Bu yüzden yemek alışverişi gibi şeyleri taşındıktan sonraya bırakmanız da fayda var.

• Sıralı Bir Şekilde Toparlanın

Dağınık bir şekilde toparlanmak sizin için büyük sıkıntılar yaratabilir. Sırayla oda oda eşyalarınızı toplamanız ve paketlemeniz sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda unutmayınız ki her paketlediğiniz eşyanın üzerine ne olduğunu ya da kırılıp kalmayacağını yazmanız da fayda var. 

• Değerli Eşyalar

Değerli eşyalarınızı normal eşyalarla birlikte paketlemeyin. Bu eşyalara nakliyat esnasında bir şey olabilir ya da kaybolabilir. Bildiğiniz gibi  nakliyat esnasında kaybolan eşyalar firmanın sorumluluğunda değildir. Bundan dolayı taşınma esnasında değerli eşyalarınızı kendiniz paketlemeli ve taşımalısınız.

• Paketleme esnasında fatura gibi önemli belgeleri almayı unutmayınız. Bu belgeler daha sonrasında size gerekli olabilir.

Bardak Paketleme

Bardak gibi cam eşyaları paketleme konusunda dikkatli olunuz. Bu eşyaları paketlerken oluklu mukavva, kağıt gibi maddelerden yardım alabilirsiniz. 

Giysi Paketleme

Giysi paketleme konusunda karşımıza 2 adet seçenek çıkıyor. Bu seçeneklerden birisi normal kolilere eşyalarınız katlamak diğeri ise askılı koli alarak eşyalarınızın kırışmasını engellemek. Bundan dolayı seçenek size kalmış. Ayrıca şunu unutmayınız ki giysilerinizi paketlerken yazlık veya kışlık olarak ayırmanız daha sonra sizin için kolaylık sunacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz detaylara dikkat ettiğiniz takdirde gerekli önlemleri almış olacaksınız. Silivri evden eve nakliyat olarak bizde bu süreçlerde yanınızda yer alacağız.