Yükleniyor

TR

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Royal Asansörlü Evden Eve Nakliyat’ın bildiğiniz üzere yıllardır KARGO taşımacılığı, EVDEN EVE taşımacılığının yanı sıra “Güvenli Ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile şimdi tekstilcilere özel hizmette yaşatıyor.

8 KAMYON, 5 RÖMORKLU TIR, 10 KÜÇÜK ARAÇTAN oluşan özel filo, tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor.

Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz. 

Araç cinsi ve km'ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Siz de bu hizmeti Royal Nakliyat’tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

Eğer diğer tekstil firmalarının rahatlığını siz de yaşamak istiyorsanız bizi arayın.