Yükleniyor

TR

Denizköşkler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Denizköşkler Evden Eve Nakliyat fiyatları min980₺ max9350₺

Denizköşkler Evden Eve nakliyat hizmetleri İstanbul’ un Denizköşkler ilçesine verilmiş bir taşımacılık hizmetinin adı Denizköşkler Evden Eve Nakliyat'tır. Bu hizmet kapsamında İstanbul un diğer ilçelerine nasıl hizmet götürüyor isek bu ilçeye de yanı kalite ve değerlerde aynı hizmeti götürmekteyiz. Taşınma hizmeti daha az zahmetler ile bir iş olsun diye firmamız sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

Denizköşkler Evden Eve Nakliyat Hakkında

Nakliyat İşleminde Nelere Dikkat Etmekteyiz?

  • Firmamızın evden eve nakliyat hizmetinde montaj ve de montaj işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yapılan kolay kurulum hizmetleri müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Özellikle günümüzde akıllı mobilyaların fazlalığı nedeni ile her mobilyada tak çıkar özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler göz önünde bulundurularak kolay taşınabilmesi için mobilyaların taşınacağı yerden düzgün şekilde de montajına uygun olarak sökülmesi ve yeni taşındığı evde müşterimizin istediği konumda montajının yapılıp kurulması bize aittir. Bununla birlikte beyaz eşya kategorisine giren buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kurulumları da gene firmamız personelleri tarafından karşılanmaktadır. Kolay sökülen ve kolay bağlanan teknik bilgiye sahip profesyonel taşıma ekibimiz ile beyaz eşyalarında yeni yerlerinde düzgün çalışması için kurulumları sağlanmaktadır. Görüldüğü gibi sadece taşıma işlemlerinde değil montaj ve de montaj işlemlerinde de müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız.
  • Gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde özenli ve olabildiğince hassas biçimde eşyaları taşımaktayız. Çünkü elektronik aletlerin belirli bir düzeyde taşıma kapasiteleri bulunmaktadır. Bizler de bu hassasiyeti elektronik eşyalara göstermek amacı ile daha özenli davranmaktayız.
  • Firmamızda nakliyat konusunda geniş bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekibin içerisinde bir tane profesyonel marangozumuz ve bir tane de tesisatçımız yer almaktadır. Bu nedenle hem eşyaları sökerken hem de yeni yerlerinde kurulumlarını yaparken teknik bilgilerden yararlanılarak bilinçli taşımacılık yapmaktayız.
  • Firmamız ile çalıştığınız zamana ek olarak yeni yaşam alanınıza teknik destek getirmenize gerek yoktur. Bizim taşıma ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmak amacı ile çalışmalarını göstermektedirler.
  • Eşyalar taşıma sırasında herhangi bir darbeye ya da deforme işlemine maruz kalmasın diye olabildiğince hassas şekillerde paketleme yapmaktayız. Yaptığımız paketleme işlemi eşyanın durumuna göre belirlenmektedir. Battaniye, karton, krafbet kağıt, koli vb. taşıma araçları ile olabildiğince hassas bir paketleme özeni göstermekteyiz. İstek ve ihtiyaca göre hem paketleme hem de taşıma hizmeti sunabiliriz. Bu sayede oluşabilecek hasarlara karşı önlemimizi baştan aldığımız için taşıma sırasında da hiçbir hasar ve zarar görme ile karşılaşmamaktayız.
  • Profesyonel anlamda nakliyat hizmeti gerçekleştiren her bir firma iletişime geçtiği müşterilerine direkt olarak taşıma fiyatını söylemez. Bunu yeni taşınacakların bilmesi gerekmektedir. Eğer böyle bir firma ile karşılaştıysanız ya dolandırılıyorsunuzdur ya da taşınma işlemi sırasında firma ile fiyat konusunda farklı anlaşmazlıklar ortaya çıkacak demektir. Bu nedenle taşınmak isteyen müşterilerimize bu tavsiyeyi verdikten sonra işlerin nasıl ilerlediği hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz.
  • Bizler iletişim yolu ile ister firmamıza gelen ister telefon açan müşterilerimiz ile öncelikli olarak ekspertiz yapmak isteriz. Bunun nedeni de eşyaların çıkacağı yeri görmek, taşıma mesafesini ölçmek, mazot parasını hesaplamak, eşyaların çokluğuna göre taşıyacak personel sayısını artırmak ya da azaltmak gibi planlar yaparız. Ardından müşterilerimize net ve kesin bir fiyat çıkarırız. Bu fiyat konusunda anlaşma sağlarsak ödeme kolaylıklarını sunarız. Bu sayede müşterilerimizin taşınma sırasında iş yükü veya maddi açıdan yük ile karşılaşmasının önüne geçmiş oluruz. Ardından bir randevu verir ve bu randevu saatinde taşınacak yerde oluruz. Eşyalarınızı özenli ve hızlı şekilde nakliyat aracına yükledikten sonra yeni yaşam alanınıza getirerek kurulum işlemlerini sağlamaktayız. Ortalama bir taşınma işlemi yarım günde bitmekte olup, güvenilir taşımacılığın da adımlarını atmış sayılırız.