Yükleniyor

TR

Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenler Evden Eve Nakliyat fiyatları min695₺ max9350₺

Esenler evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’da kurulduğumuz ilk andan itibaren sizlere profesyonel bir hizmet sunmak için birçok çalışma gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda pek çok memnun müşteri kitlesi elde ederek daha da ilerlemeyi başardık. Sizlerde taşıma süreçlerini sorunsuz bir şekilde geçirmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde gerekli olan tüm güvenceler sigortalar yapılarak sorunsuz sıfır hata potansiyelinde nakliyat hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Esenler Evden Eve Nakliyat Hakkında

Royal Evden Eve Nakliyat olarak şunu söyleyebiliriz ki genellikle tercih edilmekte olan 3 adet nakliyat ekli bulunmaktadır. bizlerin de sizlere en iyi şekilde sunmakta olduğu bu nakliyat hizmetleri ise şu şekildedir;

• Paketleme İşlemleri Dahil Hizmet

Bu hizmet seçeneğinin seçtiğiniz takdirde ekibimiz evlerinize gelerek eşyalarınız için en uygun paketleme yöntemi tercih eder. Büyük eşyalarınızın demontaj işlemini yapar ve hazır hale getirilen paketlenmiş eşyalarınızı araçlara taşıyarak nakliyat işlemini başlatır. Taşınma için belirlenen adrese gidildiğinde ise bütün paketlerimizi evinize teslim ederek başarılı bir şekilde nakliyat hizmetini tamamlar. Bu hizmet daha yeni sizlere eşya sigortası sunularak taşınma esnasında meydana gelebilecek herhangi olumsuzluklara karşı tüm önlemler alınmaktadır.

bu işlemler içerisinde yer almayan tek hizmetimiz ise ekibimiz eşyalarınızı evinize bırakır ancak yerleştirme yani kolileri açma işlemi size aittir.

• Paketleme Dahil Olmayan

Tercih ettiğiniz seçenek bu hizmet modeli ise firmamız sadece eşyalarınızın montajını gerçekleştirerek paketlediğiniz eşyaları araçları taşır ve yeni adresine teslim eder. Yeni adrese teslim edilen büyük eşyaların montajı gerçekleştirilerek firma işlemlerini tamamlar. bu hizmet türü genellikle müşterilerin fiyatı biraz daha düşürmek için tercih ettiği bir yöntemdir. Müşteri paketleme işlemini kendi yaparak fiyatta paketleme işleminin çıkarılmasını sağlar. 

• Sadece Taşıma Hizmeti

Bu hizmet kapsamında firma sizlere sadece taşınma esnasında hizmet vermektedir. Seçtiğiniz seçeneğe göre demontaj, paketleme ve montaj işlemleri size aittir. Bu hizmet kolileme işlemini gerçekleştirmez sadece taşımak ve nakliyat aracı temini size aittir. 

• Her şey Dahil Hizmet Seçeneği

Bu seçenek kapsamına sizlere tüm nakliyat işlemleri sunulur. Her şey dahil hizmet seçeneğinde firmamız sizlere paketleme, montaj, demontaj ve paketleme işlemlerini sunmaktadır. Yeni adrese ulaşım sağlandıktan sonra ise evinize paketleri taşıyarak gerekli olan montaj işlemlerini gerçekleştirecektir.

Firmadan firmaya değişen bu hizmet seçeneğinde bazı firmalar her şey dahil hizmet seçeneği içerisinde ev temizliğini de dahil etmektedir. Bu konuda bilgi almak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda genel olarak bir nakliyat firmasının sizlere sunduğu hizmetlerden bahsettik. Esenler evden eve nakliyat firması olarak yukarıda bahsedilen tüm hizmetlere sizlere son derece güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor taşınma esnasında sıfır hata potansiyeli ile çalışıyoruz. Böylece yaptığımız hiçbir taşınma işleminde sizlere mağduriyet yaşatmayarak üstün performans gösteriyoruz.