Yükleniyor

TR

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hadımköy Evden Eve Nakliyat fiyatları min470₺ max8950₺

Hadımköy ve çevresinde profesyonel bir nakliye firması olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kurulduğumuz ilk andan beri gerçekleştirdiğimiz kusursuz hizmetlerimizle pek çok müşteriyi memnun ettik. Genellikle büyük şehirlerde yer alan gelişmişliğinden dolayı büyük bir firmalar arası rekabet meydana gelmektedir. Bizde bu rekabet içerisinde olan firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyetini oldukça önem silmekte ve sunduğumuz hizmetlerle ile hızlı bir büyüme elde etmekteyiz.

Firmalar için şüphesiz en önemli şey müşteri memnuniyetini sağlamaktır bundan dolayı müşteri memnuniyeti sağlanamayan firmalar başarısız olarak nitelendirilir ve bir daha tercih edilmez. Günümüzde özellikle son zamanlarda çıkan bu tür firmalar artış göstererek sadece yapmış olmak için çalışmaya başlamıştır.

Durum böyle olunca maalesef günümüzde mağdur durumda kalan müşteri sayısı da artmaktadır. Hadımköy evden eve nakliyat firması olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz mutlaka araştırma yapmadan ve yaptığınız araştırmalar doğrultusunda bir firma ile anlaşma yapmalısınız . Eğer araştırmadan ilk bulduğunuz firma ile anlaşırsınız bunun sonucunda mağduriyet siniz kaçınılmaz bir hal alacaktır. Bundan dolayı bu konunun ihmal edilmemesi gereklidir.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Hakkında

İyi bir nakliyat firması siz müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapar ve sizlere verdiği sözleri tutar. Biz firma olarak bu doğrultuda çalışmaktayız böylece çalışmalarımız başarıları ile sonuçlanmaktadır.

Nakliyat İşlemi Kaç Gün Sürer?

Normal bir nakliyat işlemi firmasında çalışma temposuna bakılarak ortalama olarak 3 veya 4 saat içerisinde bitirmektedir. Ancak bunu tabii ki gidilen mesafe, taşınacak eşya sayısı gibi unsurlar da değiştirmektedir. Günümüz firmaları arasında yer alan en başarılı firmalardan birisi olarak sizlere gün içinde kaliteli bir şekilde gerçekleştireceğimizin güvencesini  veriyoruz. Firmamız nakliyat esnasında meydana gelebilecek sorunlara karşı eşya sigortası ile hizmet vermekte olup siz müşterilerimizin rahat bir şekilde taşınma süreci geçirmesi için çabalamaktadır.

Nakliyat Esnasında Gerçekleşen Sorunlar Nasıl Çözülür?

Eğer taşınma işleminiz esnasında bir sorun meydana geldiyse ya da eşyalarınızdan biri hasar gördüyse bunu en kısa sürede firmaya bildirmeniz yeterlidir. Bu konuda bulunan kanunlara göre en fazla 14 gün içerisinde bildirilmeyen hasarlar sigorta kapsamında değerlendirilmez. Bundan dolayı sizlerde bu konuda dikkatli davranmalısınız. Eğer imkanınız varsa öncesinde eşya listesi yapmalı ve bu eşya listesini firma ile paylaşarak kendinizi güvence altına almalısınız. taşınma sonrasında meydana gelen hasarlı eşyanızın fotoğrafını çekerek firma yetkilileri ile iletişime geçtiğiniz takdirde sigorta kapsamında hasar karşılanacaktır. Ancak bunun içinde mutlaka sözleşme yapmış olmanız gereklidir.

Yani hangi firma ile çalışacak olursanız olun mutlaka bir sözleşme imzalayarak taşınma işleminizi yasal hale getiriniz aksi takdirde meydana gelen sorunlardan sadece siz sorumlu tutulacaksınızdır. böyle bir durumda mağdur kalmamak için mutlaka bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmeti hakkında tüm detaylar öğrenmelisiniz, dilerseniz aklınıza takılan sorulara cevap olarak Hadımköy evden eve nakliyat firması hizmetinden yararlanabilirsiniz.