Yükleniyor

TR

Levent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Levent Evden Eve Nakliyat fiyatları min765₺ max7950₺

Royal Asansörlü Nakliyat olarak kurulduğumuz ilk andan itibaren sürekli olarak çalıştık ve bunların sonucunda şu anki yerinize İstanbul’un en iyi nakliyat firmalarından birisi haline geldik.

Levent Evden Eve Nakliyat Hakkında

İhtiyaçlarınız doğrultusunda evden eve nakliyat işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek gerekli olan tüm taşıma, montaj ve demontaj işlemlerini sizler için en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un pek çok bölgesinde hizmet veren firmamız, bu sektörde adını duyurmuş, yaptığı kaliteli işlemler ile kendini göstermektedir. Nakliyat esnasında gerçekleşen tüm aşamalar firmamızın güvencesi ile kontrollü ve uzman bir şekilde gerçekleştirilir. Özellikle taşınan eşyaların güvenliğine dikkat ederek hiçbir müşterimizin mağdur olmamasını istiyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Ve Eşya Yükleme

Evden eve nakliyat işlemleri sonucunda taşınma aşamasında eşyalar uygun bir araca .taşınmaktadır. Buraya kadar her şey normal olsa da çalıştığınız firma ister biz olalım ister başkası olsun mutlaka eşya yükleme esnasında gözünüzün ucuyla bile olsa dikkat etmeniz gerekiyor. yanlış bir şekilde eşya yüklemesi gerçekleşirse bu sizin mağduriyetinizin kaçınılmaz olması anlamına gelecektir. Nakliyat işlemlerinde paketleme aşamasının ardından gerçekleşen eşya yükleme kısmı oldukça önemli olmaktadır. Eşya yükleme yöntemi geçmişten günümüze popüler bir oyun olan Tetris oyunu ile özdeşleşebilir. Bu konu biraz kafanızı karıştıracak olsa da hemen açıklıyoruz. Tetris oyunun da amaç blokları boşluk kalmadan doğru bir şekilde yerleştirmektir. Nakliyat araçlarında da aynı oyun stratejisi ile hareket edilmelidir. Yani tüm eşyalarınız, boşluk kalmayacak bir şekilde düzenli olarak yerleştirilmelidir. bu konuya dikkat edilmesi eşyalarınıza gelecek zararların en aza indirilmesi açısından oldukça önemli bir konu olup ihmal edilmemelidir. Levent evden eve nakliyat firması olarak biz bu gibi tüm detayların farkındayız. Bu doğrultuda işlemlerinizi gerçekleştirerek sorunsuz bir taşınmayı meydana getiriyoruz.

Eşya De montajı İhmal Edilmemeli!

Levent evden eve  nakliyat olarak dikkat ettiğimiz konulardan biriside eşya de montajı olmakta. Bu konunun neden önemli olduğunu anlayamamış olabilirsiniz. Bunu açıklayacak olursak masa ya da kitaplık gibi montaj ile birleşen parçaların mutlaka de montajı yapılarak taşınması gereklidir. 

Eğer de montajı gerçekleşmez ise yani bütün bir şekilde taşınma işlemi yapılır ise nakliyat esnasında eşyalarınız da bulunan vidalarda gevşeme gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu da eşyalarınızın eskisi gibi olmayacağını gösterir. Bu durumda bir mağduriyet yaşamamak için firmamıza de montaj talebinde bulunmanız gerekiyor. 

Önce Açılacak Koli Hususu

Nakliyat esnasında tüm eşyalarınız araca yüklenirken kişisel eşyalarınızın bulunduğu kolilerin en son eklenmesi talebinde bulunun. Bu konuyu önemsemez iseniz bile acil bir durum karşısında kolay bir şekilde eşyalarınıza ulaşma imkanınız olacaktır. Basit gibi görünen ama önemli bir husus olduğu unutulmamalıdır.

Levent evden eve nakliyat firması olarak gerçekleştirdiğimiz tüm aşamalarda yukarıda bahsettiğimiz gibi bütün detayları göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz firma olarak tüm müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz.

Hizmet almak istiyorsanız hemen arayın: 0533 631 1676