Yükleniyor

TR

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat fiyatları min985₺ max9350

Nişantaşı evden eve nakliyat firması olarak bu sektörde çok kısa bir sürede en iyiler arasında yerimizi aldık. Tabii ki bu durumda olmamızın en büyük sebebi müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun kalması. Siz müşterilerimizin desteğiyle İstanbul'un en iyilerinden olarak sizlere kusursuz ve daha gelişmiş bir hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Gelişen teknolojiyi takip ederek hem son teknoloji donanımlardan yararlanıyor hem de sizler için güler yüzlü bir hizmet prensibi belirleyerek diğer nakliyat firmalarından farkımızı gösteriyoruz. 

Biz sadece kazanç elde etmek için değil sizleri mutlu etmek, ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde karşılık vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Nişantaşı evden eve nakliyat

Royal Evden Eve Nakliyat olarak farkımız kalitemizden oluşuyor.

Kırılacak Eşya Paketlerken Dikkat Edin!

Evden eve nakliyat işlemlerinde en çok özenilmesi gereken durumlardan birisi şüphesiz paketleme işlemleri oluyor. Özellikle eğer bu eşyalar kırılacak türden ise ayrı bir özen göstermek şart diyebiliriz.

Kırılacak eşyalar genelde cam eşyalar oluyor. Bunlar bardak, tabak, kristal ya da porselen bir eşya olabilir. Taşınma esnasında en çok hasar gören eşyalar cam eşyalardır. Bundan dolayı paketleme işlemini vurgulamaya çalışıyoruz. İyi bir şekilde yapılan paketleme oluşacak zararı en aza indirecektir.

Paketleme yapmak için koli, gazete, koli bandı, hava kabarcıklı naylon ve kutunun üzerine uyarı yazabilmek için 1 adet kalem gerekli.

Yanlış bir paketleme işlemi yapmamak için öncelikle şunu diyebiliriz ki oluklu koli kullanmanız işimize yarayabilir. İlk olarak tabaklardan başlayabiliriz, tabakları kağıtlara sararak kutuya sırayla koymanız gerekiyor. Daha sonra bardaklara geçelim. Bardakları paketlerken içlerine de kağıt koymaya ihmal etmeyin. sarma işlemi bittikten sonra kolinin en altına biraz buruşmuş kağıt koyarak tampon oluşturmanız meydana gelecek olumsuzluğu aza indirecektir.

İçerisine tüm kırılacak eşyaları yerleştirdikten sonra tekrar kağıdı buluşturarak kolinin üstüne ekleyin. Ardından koli bandı yardımı ile koliyi sağlam bir şekilde paketleyin. Başında dediğimiz kalem yardımıyla kutunun üzerine görülebilecek bir şekilde uyarı hazırlayın.

Eğer paketleme işlemi bizim tarafımızdan yapılacaksa bu konuda düşünmenize gerek yok. Ancak paketleme işlemi istemiyorsanız mutlaka size bahsettiğimiz gibi paketleme yapmalısınız.

Kablolar Ve Paketleme

Nişantaşı evden eve nakliyat olarak sizlere pek çok firmanın önemsemediği bir konu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kimse bahsetmese de  elektronik eşya paketleme önemli bir konudur. Kablolar birbirine dolanan ve birbirine karışan malzemeler arasında yer almaktadır. Taşınma esnasında bunların kopmaması ve karışmaması için dikkatli davranmalısınız. Tüm kablolarınızı doğru bir şekilde toparlayın. Daha sonra kablolarınızı katlayarak bir lastik yardımıyla bağlayın. Bu durum kabloların esnasında karışmasını ve hasar görmesini engelleyecektir.

Gördüğünüz gibi Royal evden eve nakliyat olarak sizler için en küçük detayları dahi düşünüyor ve söylediklerimizin lafta kalmadığını sizlere kanıtlıyoruz. Sizlerde profesyonel bir hizmet için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.