Yükleniyor

TR

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ulusarası Evden Eve Nakliyat fiyatları min900$ max9990$

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hakkında

Nakliyat hizmetimizin işleyiş aşamaları, son derece düzenli ve disiplinli bir şekilde gerçekleşir. Firmamızla ilk etapta telefon ya da e-mail vasıtası ile iletişime geçerek eşyaların hangi ülkeler ve şehirlerarasında taşınacağı ile ilgili bilgi verebilirsiniz.

Eşyaların taşınacağı lokasyonlar firmamızın çalışma alanı kapsamı içindeyse, evinize gelerek eşyaların, taşıma süresinin ve maliyetinin hesabını yapabiliriz.  Daha sonra eşyaların gideceği yerle taşınacağı yer arasındaki mesafeye göre fiyat çıkartır ve sizinle paylaşırız.

İnceleme, analiz ve hesap aşamalarından sonra karşılıklı anlaşma neticesinde sözleşme yapar ve eşyalarınızı eski adresinizle yeni adresiniz arasında güvenle ve memnuniyetle uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunacağımızın garantisini veririz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İçin Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Pasaport Fotokopisi
  • Noter Onaylı Vekaletname
  • Nüfus Dairesinden Alınmış Adres Bilgisi 
  • Taşınacağınız yeni adresin ikametgahı

Eşyalar Kaç Günde Elinize Geçer?

Uluslararası evden eve nakliyat firmamız ile taşınırken eşyalarınız mümkün olan en kısa sürede teslim edilir.

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Taşınacağınız iki adres arasındaki mesafe, eşyalarınızın toplam hacmi, uluslarası evden eve nakliyat sırasında aldığınız ek hizmet taşınma masrafları üzerinde etkilidir.

Eşyalarınızın Hacmini Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Aslında önceki evinizde ya da iş yerinizdeki oda sayısı eşyaların hacmi konusunda yüzde yüz doğru olmasa da bir bilgi vermektedir. Genelde uluslararası evden eve nakliyat firmaları da fiyat biçerken oda sayınızı baz almaktadır.

Uluslararası Nakliye İşlemleri Sırasında Eşyaların Paketlenmesi

Ekibimiz eşyalarınızı paketlerken, her eşyanızın özelliğini göz önünde bulundurarak farklı paketleme teknikleri uygular. Yani, eşyaların yapısına göre farklı özellikte paketleme yapılır. Mobilyaların yumuşak örtüler ile sarılarak taşınması çizilmelerin önüne geçer. Bardak, tabak ve süs eşyaları gibi kırılmaya müsait şeyleri de kağıtlarla sararak taşıma işlemleri sırasında kırılmasını engelleriz.

Özellikle, elektronik ve kırılmaya müsait eşyaların uluslararası evden eve nakliyat yoluyla zarar görmeden taşınması için oldukça çaba sarf edilir. Bilgisayar, fotoğraf makinesi, oyun konsolu, yazıcı, tv gibi elektronik ürünleri araçlarımızda özel yerlere koyarız. Metal ve sivri uçlu eşyaları bu tür elektronik ürünlerden, beyaz eşyalardan ve mobilyalardan uzak yerlere yerleştiririz.

Uluslararası Nakliye Sırasında Eşyaların Araçlarımıza Yüklenmesi

Profesyonel çalışma arkadaşlarımız paketleme aşamasını her eşyaya özel bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, eşyaları araçlara yüklenmeye hazır hale getirirler. Modern araç araçlarımız, taşıma için en uygun ekipmanlarla dizayn edilmiştir.

Varış noktasında ulaşıldığında da eşyalar aynı titizlikle araçlardan indirilerek yeni adresinize tek tek taşınır. Eşyaların dışındaki paketleri kendiniz çıkarabileceğiniz gibi uzman ekibimiz de bunu sizin için yapabilir.

Dilerseniz hem taşınma öncesinde hem de taşınma sonrasında montaj ve demontaj hizmeti sağlayarak da avizelerinizin, elektrik prizlerinizin ve beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapmayı kolaylaştırabiliriz.

Taşıma ve nakliye hizmetleri, tecrübe ve kurumsal misyonlara dayanan ve özen isteyen önemli bir konudur. Söz konusu evinizi, iş yerinizi, ofisinizi taşımak olduğunda mümkün olduğunca uzman bir uluslararası evden eve nakliyat firmasından destek almak uzun vadede sizi memnun edecektir.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre, İtalya, Bulgaristan, Polonya, Yunanistan, Kıbrıs, KKTC, Sırbistan, İsveç

Hizmetlerimiz 

Depolama –Sigorta– Kargo Taşıma – Deniz – Konteyner Taşımacılığı – Yerel ve Uluslararası Taşıma  – Nakliye  – Kolileme – Paketleme – Hava Taşımacılığı Hizmetleri

Royal International Nakliyat olarak sizlere verdiğimiz her hizmet gibi Uluslararası evden eve nakliyat hizmetide de oldukça profesyonel olarak hizmeti vermekteyiz