Yükleniyor

TR

SSS

Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Taşınmam Ne Kadar Sürer?

İstanbul içi taşımalarda oda sayısı 2+1 ve 3+1 daireler için taşınma işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat şehirler arası taşımalarda ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Parsiyel Olarak Taşıma Yapıyormusunuz?

Evet parsiyel olarak taşıma yapıyoruz.Aynı güzergahta olan müşterilerimizin daha ekonomik taşınması için araçlarımız panellerle ayırıp birleştirme yapmaktayız.

Firmaları Sorgulama Yapacağımız Yerler Nerelerdir?

Evden Eve Nakliyat bir sektör olmuştur bu yuzden derneklerimiz ve ticaret odasında kayıtlarımız bulunmaktadır.

Teleskopik Asansör İçin Ek Ücret Ödemem Gerekirmi?

Evet Asansörlü nakliyat tercih ettiğinizde ayrı olarak Operatör ve Ayrı bir araç geleceğinden dolayı maliyet değişmekte ve bu maliyet müşteriye yansıtılmaktadır

Birçok Firmadan Farklı Fiyat Aldım Bunun Sebebi Nedir?

Evden eve Nakliyat sektöründede korsan firmalar sektöre sekte vurmaktadır. Köşe başlarında eğitimsiz, günübirlik ve deneyimsiz elemanlarla gerçekleştirilen nakliye işlemleri biraz daha ucuz gibi görünsede sonuçları çok pahalıya mal olmaktadır.Ekiplerinizde Marongoz Bulunmaktamıdır?

Ekiplerimiz de mobilya demonte montesi ve beyaz eşya sarımı için marangoz bulunmaktadır

Nakliye sırasında koruma amacıyla hangi malzemeler kullanılmaktadır?

Taşınma sırasında büyük eşyalarınız Havalı naylon ve streç filmle sarılmaktadır ufak kıralabilecek eşyalarınız kraft kağıt veya taşıma kağıtlara sarılıp kolilenmektedir giysileriniz için askılı kolilerimiz vardır.Ayrıca antika eşyalarınıziçin nem önleyici keçe kullanılmaktadır.Lake mobilyalarınız için polietilen köşe koruyucular,karton köşebentler kullanılmaktadır.

Hangi İlçelerde Hizmet veriyorsunuz?

Avrupa yakasında Beylikdüzlü merkezli garajımızdan Anadolu yakasında Maltepe merkezli garjımızdan araç sevki yaparak İstanbul un her ilçesinde hizmet vermekteyiz

Şehirler Arası Nakliyat Varmıdır?

Evet Royal Evden Eve Nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetide vermekteyiz